Dvoudílná vysoká montáž BKL 300MB 11mm prstenec 30mm

Informace o zboží z internetového obchodu www.pazba.cz
Dvoudílná vysoká montáž BKL 300MB 11mm prstenec 30


Dvoudílná vysoká montáž BKL 300MB 11mm prstenec 30mm od špičkového amerického výrobce BKL vyrobená z kvalitního tvrzeného duralu. Montáž je pro lištu 11mm pro puškohledy o průměru tubusu 30mm a maximálním průměru objektivu 56mm.Kód zboží: BKL-300-MB

Výrobce: BKL Technologies

Dostupnost: Dočasně nedostupné

Záruční lhůta: 2 roky

Cena
900,- Kč
( 783,- bez DPH )


Detailní popis

Dvoudílná vysoká montáž BKL 300MB 11mm prstenec 30mm od špičkového amerického výrobce BKL vyrobená z kvalitního tvrzeného duralu. Montáž je pro lištu 11mm pro puškohledy o průměru tubusu 30mm a maximálním průměru objektivu 56mm.

 

Americký výrobce BKL Technologies započal produkci svých montáží v roce 1998 a v současnosti patří montáže výrobce BKL mezi světovou špičku a jsou vyhledávány sportovními střelci, kteří se nadále podílejí na jejich zlepšování. Hlavní předností montáží BKL je díky jejich konstrukci dokonalá souosost. Při utahování se stahují obě strany upínacího mechanismu současně, montáž je vždy usazená na středu rybiny a tím pádem je i optika ve středu zbraně. Mezi další nesporné kvality patří pevné upnutí, nízká hmotnost, dokonalý a dobře promyšlený design. S montáží BKL zapomente na problémy s nastavováním puškohledu a jsou určené i pro zbraně s velkým zpětným rázem. Většina světových výrobců zbraní (Anschutz, Beeman, Benjamin, BSA, CZ, Crosman, Daystate, Diana, Gamo,  Marlin, Remington, Savage, Suhl a Webley) přímo doporučuje na svoje zbraně montáže BKL.

 

 

Technické parametry:


Výrobce: BKL Technologies, USA
Model: BKL 301MB
Vnitřní průměr: 30mm
Na lištu: 11mm
Celková délka: 25mm
Výška: 24,74mm (od lišty k hraně prstence)
Maximální průměr objektivu: 56mm
Hmotnost: 85g
Barva: černá
Materiál: tvrzený dural

 Tento produkt naleznete na adrese:
Http://www.pazba.cz/zbozi/5222/