Laserové ukazovátko Crosman CenterPoint Compact zelené

Informace o zboží z internetového obchodu www.pazba.cz
Laserové ukazovátko Crosman CenterPoint Compact ze


Taktické laserové ukazovátko Crosman CenterPoint Compact zelené, laserový paprsek v červené barvě o vlnové délce 520-540nm. Součástí balení jsou baterie (CR123), montáž na lištu 22mm (weaver, picatinny), montáž na lištu 11mm, imbus pro montáž, velcro pásky, prodloužený tlakový spínač.Kód zboží: CRO120

Výrobce: Crosman

Dostupnost: Dočasně nedostupné

Cena
2050,- Kč
( 1694,- bez DPH )


Detailní popis

Taktické laserové ukazovátko Crosman CenterPoint Compact zelené, laserový paprsek v červené barvě o vlnové délce 520-540nm. Součástí balení jsou baterie (CR123), montáž na lištu 22mm (weaver, picatinny), montáž na lištu 11mm, imbus pro montáž, velcro pásky, prodloužený tlakový spínač. Dosvit ve dne cca 45m, dosvit v noci cca 180m. Velikost bodu na vzdálenost 10y (9,1m) je 1cm.
 


VAROVÁNÍ: Dodoržujte bezpečnostní pokyny, v případě transportu v obalu zabraňte samovolnému zapnutí, jinak může dojít k přehřátí a explozi. Použití se zbraní je v ČR zakázáno zákonem, uživatel nese veškerou zodpovědnost za škody způsobené nesprávným, nebo zakázaným používáním. Vyvarujte se svícením na osoby i zvířata a v žádném případě nesviťte do očí. Držte stranou od dětí, zabraňte použití tohoto výrobku v jakékoliv dopravním prostředku, nesviťte na žádné objekty, nepoužívejte v blízkosti letiště, bezpečnostních budov a ozbrojených složek.


Technické parametry:

Výrobce: Crosman
Model: CenterPoint Compact zelené
Typ laseru: IIIa
Výstupní výkon: <5mW
Vlnová délka: 520-540nm
Průměr tubusu: 24mm
Délka: 92mm
Hmotnost: 180g
Barva: Černá
Montážní lišta: 22mm, 11mm
Baterie: CR123Tento produkt naleznete na adrese:
Http://www.pazba.cz/zbozi/6078/